Orijinallik Sorgulama

Daffne.com'da satışını yaptığımız yüzlerce marka ve binlerce ürün seçeneğini doğrudan markalardan ya da markaların yetkili Türkiye distribütörlerinden faturalı olarak temin etmekte ve sizlere de faturalı ve orijinal ambalajında, %100 orijinal ürün garantisi ile ulaştırmaktayız.

 

Daffne.com'dan güvenle alışveriş yapabilir ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dermokozmetik / Kozmetik Ürün Orijinalliği Sorgulama

Dermokozmetik ve kozmetik ürünlerin orijinalliğini ÜTS uygulaması üzerinden veya markaların çağrı merkezleri ile iletişime geçerek sorgulayabilirsiniz. Markalara ait çağrı merkezleri ile yapacağınız görüşmelerde Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak bizleri sorabilir ve markanın yetkili satıcısı olduğumuzu doğrulatabilirsiniz.

ÜTS İle Orijinallik Sorgulama

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ile, satın aldığınız kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin orijinallik sorgulamasını yapabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Ürün Takip Sistemi sorgulama adımlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

ÜTS Mobil Ugulaması İle Sorgulama

ÜTS Sayfası İle Bilgisayardan Sorgulama

  1. ÜTS kozmetik ürün listele sayfasına giriş yapın.
  2. Açılan sayfada bulunan barkod numarası alanına ürünün veya kutusunun üzerinde bulunan barkod numarasını girin ve sorgula butonuna basın.
  3. Sorgula butonuna bastığınızda aşağıda ürünün kayıtlı olduğunu gösteren bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Markalar Üzerinden Sorgulama

Markaların kendi çağrı merkezleri ile iletişime geçerek orijinallik sorgulaması yapabilirsiniz. Markalara ait çağrı merkezleri ile yapacağınız görüşmelerde Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak bizleri sorabilir ve markanın yetkili satıcısı olduğumuzu doğrulatabilirsiniz. Ayrıca markaların resmi sitelerinde de yetkili satıcı olarak bulunmaktayız. Sizler için aşağıda bazı markalarımıza ait sitelerden alınmış ekran görüntülerini paylaşmaktayız. Diğer markalarımız için de benzer şekilde sorgulama yapabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

Bioderma Resmi İnternet Sitesi

Bioderma.com.tr adresinde sınırlı sayıda bulunan online yetkili satıcılar arasında bulunmaktayız. Mobil cihazlarınızdan bioderma.com.tr adresine giriş yaparak menünün içerisinde alt kısımda bulunan "Satın Al" linkine tıklayabilir ve online yetkili satıcı listesinde bulunduğumuzu görebilirsiniz. Aynı alana masaüstü cihazlarınızdan ulaşmak için bioderma.com.tr sitesine girerek sağ üst köşede bulunan konum ikonuna tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda Bioderma çağrı merkezi ile görüşerek bizleri Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak sorabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

Bioderma-yetkili-satici

Avene Resmi İnternet Sitesi

www.eau-thermale-avene.com.tr adresinde sınırlı sayıda bulunan online yetkili satıcılar arasında bulunmaktayız. Avene sitesinde bulunan ürünlere ait satın al butonuna tıklayarak açılan listede yetkili satıcı olarak bulunduğumuzu görebilirsiniz. Avene ve Ducray markalarının internet siteleri ile entegrasyonumuz bulunduğu için güncel olarak stok bulunan ürünlerin listelerinde sitemizi görebilirsiniz. Stok bulunmayan ürünlerde otomatik olarak listeden çıkmaktayız. Bu durum diğer tüm yetkili satıcılar için geçerlidir.

 

Avene çağrı merkezi ile görüşerek bizleri Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak sorabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

avene-yetkili-satici

Ducray Resmi İnternet Sitesi

www.ducray.com/tr-tr adresinde sınırlı sayıda bulunan online yetkili satıcılar arasında bulunmaktayız. Ducray sitesinde bulunan ürünlere ait satın al butonuna tıklayarak açılan listede yetkili satıcı olarak bulunduğumuzu görebilirsiniz. Avene ve Ducray markalarının internet siteleri ile entegrasyonumuz bulunduğu için güncel olarak stok bulunan ürünlerin listelerinde sitemizi görebilirsiniz. Stok bulunmayan ürünlerde otomatik olarak listeden çıkmaktayız. Bu durum diğer tüm yetkili satıcılar için geçerlidir.

 

Ducray çağrı merkezi ile görüşerek bizleri Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak sorabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

ducray-yetkili-satici

Vichy Resmi İnternet Sitesi

www.vichy.com.tr adresinde sınırlı sayıda bulunan online yetkili satıcılar arasında bulunmaktayız. Vichy sitesinde bulunan ürünlere ait satın al butonuna tıklayarak açılan listede yetkili satıcı olarak bulunduğumuzu görebilirsiniz.

 

Vichy çağrı merkezi ile görüşerek bizleri Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak sorabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

vichy-yetkili-satici

CeraVe Resmi İnternet Sitesi

www.cerave.com.tr adresinde sınırlı sayıda bulunan online yetkili satıcılar arasında bulunmaktayız. CeraVe sitesinde bulunan ürünlere ait satın al butonuna tıklayarak açılan listede yetkili satıcı olarak bulunduğumuzu görebilirsiniz.

 

CeraVe çağrı merkezi ile görüşerek bizleri Daffne.com veya firma ünvanımız olan Defne Rüya Kozmetik olarak sorabilir ve yetkili satıcı olduğumuzu doğrulayabilirsiniz.

cerave-yetkili-satici

Gıda Takviyelerinin Orijinallik Sorgulaması

Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi sitesinden, gıda takviyesinin üzerinde bulunan "Takviye Edici Gıda Onay No" ile sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

Sorgulama Nasıl Yapılır?

  1. Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi sitesine giriş yapın.
  2. Sayfada bulunan "Onay Numarası" alanına ürünün ambalajı üzerinde bulunan "Takviye Edici Gıda Onay Numarası"nı yazın. (Ürün ambalajında "T.E.G.O.N." şeklinde kısaltılmış olarak bulunuyor olabilir.)
  3. Sayfanın üst kısmında bulunan güvenlik kodunu yanında bulunan kutucuğa girerek sorgula butonuna basın.
  4. Sorgula butonuna bastığınızda sayfanın alt kısmında kayıtlı ürüne ait bilgileri görüntüleyebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi