İngilizce Daphne (Defne) nin okunuşundan esinlendik. Fonetik olarak yakın, kulağa da hoş gelen bir okunuş belirledik. Defne ağacının gövdesini sembolümüz olarak belirledik, köklülüğe ve doğaya gönderme yaparken, organik dünyayı sembolize ettik.

Online Dermokozmetik Alışveriş Sitesi daffne.com;

%100 müşteri memnuniyeti
amacıyla yola çıkmış online dermokozmetik alışveriş platformudur.

İstediğiniz ürünü sizlere hızlı gönderim, kaliteli ve güvenli hizmet vererek ulaştırmak için yola çıktık.

%100 orijinal ürün garantisi veriyoruz. Ürünlerimizi üretici ve ithalatçı firmaların güvencesi altında tedarik ediyor ve siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz tarafından öncelikle güven, hizmet kalitesi ve hızlı teslimat avantajı ile tanınmak istiyoruz. Kolay iade ve değişim taleplerine hızlı geri dönüşlerimiz ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir online dermokozmetik alışveriş hizmeti sunuyoruz.

Kampanyalarımız ile her zaman hesaplı, uygun alışveriş yapın…

Biz Kimiz;
Biz sektörde 15 yılını doldurmuş ve 2004 yılından itibaren elde ettiği tecrübeyi online dermokozmetik sitesi aracılığı ile sizlere kolay ve güvenli şekilde ulaştırmayı amaçlamış bir firmayız.

Firma Merkezimiz Ankara’dadır. Ülkemizin başkenti ve coğrafi olarak ortasında bulunmamız en büyük avantajlarımızdan, istediğiniz ürünlerin en kısa zamanda daffne.com güvencesi ve hızlı kargo ile elinize ulaşmasını istemez misiniz?

daffne.com DEFNE RÜYA KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'ne aittir.

Firma Ünvanı: DEFNE RÜYA KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi