Leke Sorunu Yaşayan ya da Leke Oluşma Riski Taşıyan Ciltler İçin Çok Yüksek Koruma Sağlayan Güneş Koruyucu.
₺707,00 KDV Dahil
₺831,90 KDV Dahil
Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Günlük Arındırıcı Temizleme Jeli.
₺489,50 KDV Dahil
Çok Kuru ve Atopi Eğilimli Ciltler İçin Nemlendirici Bakım Kremi.
₺741,50 KDV Dahil
Hassas ve Nem Kaybı Yaşayan Ciltlere Özel Durulanan Misel Temizleme Jeli.
₺489,50 KDV Dahil
Hassas Ciltler İçin Makyaj Temizleyici Misel Su
₺649,00 KDV Dahil
Kuru Ciltler İçin Ultra Nemlendirici, Besleyici ve Koruyucu Bakım Kremi.
₺539,00 KDV Dahil
Tüm Cilt Tiplerine Özel Parlama Karşıtı Bakım Sağlayan Akışkan Dokulu Güneş Koruyucu.
₺511,00 KDV Dahil
₺601,20 KDV Dahil
Hassas Ciltler İçin Ferahlatıcı ve Nemlendirici Bakım Kremi.
₺659,00 KDV Dahil
Akne, Sivilce ve Siyah Nokta Karşıtı Yoğun Arındırıcı Temizleme Jeli.
₺449,00 KDV Dahil
Hassas Ciltler İçin Durulama Gerektirmeyen Misel Su.
₺454,00 KDV Dahil
Çok Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleyici Jel.
₺683,04 KDV Dahil
Kuru Ciltler İçin Ultra Nemlendirici, Besleyici ve Koruyucu Bakım Kremi.
₺344,00 KDV Dahil
Yağlı Cilt Nedeniyle Rahatsızlık Hissi, Kızarık Görünüm, Pullanma ve Aşırı Yağlanma Problemi Yaşayan Hassas Ciltler İçin Bakım Kremi.
₺523,80 KDV Dahil
Bebek ve Çocukların Yüz, Vücut ve Saçları İçin Göz Yakmayan Hassas Temizleme Jeli.
₺577,58 KDV Dahil
Yoğun Kuruyan Göz Çevresi İçin Yatıştırıcı, Onarıcı ve Temizlemeye Yardımcı Nemlendirici Bakım Kremi.
₺552,08 KDV Dahil
Dermatolojik Uygulamalar Sonucunda Hassaslaşan Ciltteki Kızarıklıkları Azaltmaya, Cildi Nemlendirmeye ve Yatıştırmaya Yardımcı Krem.
₺569,08 KDV Dahil
Akne Eğilimli, Karma ve Yağlı Ciltler İçin Uzun Süreli Matlaştırıcı Etkiye Sahip ve Akne Karşıtı Güneş Koruyucu.
₺699,00 KDV Dahil
₺822,50 KDV Dahil
Leke Eğilimli Normal ve Kuru Ciltler İçin Yaşlanma Karşıtı Çok Yüksek Güneş Koruyucu.
₺591,00 KDV Dahil
₺695,00 KDV Dahil
Hassas Ciltler İçin Çok Yüksek Koruma Sağlayan Renkli Güneş Kremi.
₺515,00 KDV Dahil
₺605,90 KDV Dahil
Karma, Yağlı ve Akne Eğilimli Cilter İçin Uzun Süreli Matlaştırıcı Etkiye Sahip Akne Karşıtı Güneş Koruyucu.
₺496,00 KDV Dahil
₺583,50 KDV Dahil
Tekrarlayan Yağlı Kepek Sorununa Karşı Deterjan İçermeyen Şampuan.
₺535,00 KDV Dahil
Çok Kuru ve Atopiye Eğilimli Ciltler İçin Besleyici ve Durulanabilir Duş Yağı.
₺781,58 KDV Dahil
Çocuklar İçin Sprey Güneş Koruyucu SPF50+.
₺682,00 KDV Dahil
₺802,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Bioderma Hakkında

Bioderma Fransız eczacı ve biyolog Jean-Noël Thorel tarafından 1970 yılında kurulmuş Fransa merkezli bir dermokozmetik markasıdır. Marka, biyolojik aktif bileşenleri kullanarak cilt bakımı ve dermatoloji alanında yenilikçi çözümler sunan birçok ürün geliştirmiştir. Markanın ürün yelpazesi, hassas ciltlerden yağlı ciltlere, kuru ciltlerden akneye eğilimli ciltlere kadar çeşitli cilt ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Cildin yaşayan bir ekosistem olduğunu dikkate alarak kendi sağlığına kavuşması için bu ekosistemin desteklenmesi gerektiği düşüncesiyle kurulan Bioderma, bu ekobiyolojik yaklaşımla cildin çevre şartlarına uyum sağlamasına ve dengesini kazanıp korunmasına yardımcı olur.

Bioderma Tecrübesi ve Güvenilirliği

Kurulduğu günden bu yana, Bioderma dermatoloji ve biyoloji alanlarında yapılan bilimsel araştırmaları marka felsefesinin temeline yerleştirir. Bu sayede cildi gerçekten önemseyen yenilikçi ürünler geliştirmiştir. Her ürün cildin biyolojisini derinlemesine anlayarak formüle edilmesine özen gösterildiğinden, ürünleri etkinlik ve güvenilirlik açısından dünya çapında başarı göstermiştir. En hassas ciltlerin bile çok severek kullanabileceği Bioderma Sensibio H2O misel su 1995 yılında ilk kez Bioderma tarafından böyle bir anlayışla geliştirilmiş olup misel suların ilkidir ve cilt temizliği konusunda devrim yaratan bir ürün olmuştur. Alanında kült olmuş ürünlerinin yanısıra, Bioderma yeni ürünler formüle etmeyi sürdürürken, var olan ürün çeşitlerinin formüllerini de daha etkin hale getirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Bioderma Ürünleri Kimler İçin Uygundur?

Bioderma ürünleri geniş bir yelpazede sunulmakta olup çeşitli cilt tipleri, cilt sorunları ve ihtiyaçları olan kişiler için uygundur. Bioderma’nın yetişkinler, çocuklar ve bebekler için özel olarak üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Herhangi bir cilt tipi veya cilt sorunu için uygun bir Bioderma ürünü bulmak için, kendi cilt tipinizi ve ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve ürünlerin tanıtımlarını ve bileşen listelerini inceleyebilirsiniz. Daffne'de beğeninize sunulan Bioderma ürünlerinin hangi cilt tipi ve ihtiyacına yönelik olduğunu, ürünlerin nasıl kullanılacağı bilgisiyle birlikte ilgili ürün sayfalarında detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Cilt tipinize ve şikayetinize uygun Bioderma ürünlerini belirleyebilmek için Bioderma ürün serilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bioderma Ürün Serileri

Cilt Tipinize Göre Bioderma Serileri

Sebium: Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler

Sensibio: Hassas ve hassaslaşabilen veya reaktif ciltler

Atoderm: Kuru, çok kuru, egzama ve atopi eğilimli ciltler

Pigmentbio: Leke eğilimli ciltler

Hydrabio: Nemsiz ciltler

Cicabio: Hasar görmüş ciltler

ABCDerm: Bebek ve çocuk cildi

Şikayetinize Göre Bioderma Serileri

Sebium: Cilt parlaması, T bölgesinde yağlılık, sivilce, siyah nokta, gözeneklerin tıkanması gibi sebum dengesi bozukluğu sebebiyle oluşabilecek şikayetler için tercih edilir ve dermatoloji uzmanları tarafından sıklıkla önerilir.

Sensibio: Ciltte hassasiyet, kızarıklık eğilimi ve yağlı pullanma problemi gibi hassas veya hassaslaşabilen cilt sorunları için cildin doğal florasını korumaya ve ciltteki hassasiyet kaynaklı rahatsızlık hissini azaltmaya yönelik ürünleri bu seride bulabilirsiniz.

Atoderm: Cilt kuruluğu, kuruluk kaynaklı gerginlik hissi ve kaşıntı, kızarıklık, egzama ve atopi problemi yaşayan ciltler için dermatologlar tarafından sıkça tavsiye edilen bir seridir. Serinin ürünleri cildi derinlemesine nemlendirerek bakım yapar.

Pigmentbio: Hava kirliliği, yaşlanma, yüksek güneş maruziyeti ve gebelik gibi çeşitli nedenlerle ciltte oluşan leke problemlerini gidermeye, cilt tonunu eşitlemeye ve cildi aydınlatmaya yönelik ürünlerdir.

Hydrabio: Cildin su kaybından kaynaklanan nemsizlik, gerginlik ve karıncalanma hissi, ışıltı kaybı ve donukluk gibi problemlerin çözümü için farklı cilt tiplerinin kullanabileceği ürünlerden oluşan bir seridir.

Cicabio: Sert hava koşulları, yanık, kesik, ameliyat izleri gibi yara izi bırakma riski olan çeşitli nedenler dolayısıyla hasar görmüş ciltlerin cilt bariyerini onarmaya ve korumaya destek olur.

ABCDerm: Bebek ve çocukların yüz, vücut ve saç temizliği ve bakımı için özel olarak geliştirilmiş seridir.

Photoderm: Yüksek güneş koruması sağlayan ürünlerden oluşan bu seride kendi cilt tipinize uygun bir ürün seçerek zararlı UV ışınlarından korunabilirsiniz.

Node: Hassas saç derisi ve yağlı pullanma problemi yaşayan saç derisi için geliştirilen seride dünyanın deterjan içermeyen ilk şampuanı da bulunmaktadır.

Bioderma Kullananların Yorumları

Bioderma ürünlerinin etkileri kullanıcı testleri ile kanıtlanmıştır. Bu çalışmaların bazılarına göre, Sensibio Defensive Cream kullanıcıların %97'sinde cildi rahatlatmış ve nemlendirerek yatıştırmış, Sebium Kerato %97 yüksek tolerans sağlamış, Sebium Foaming Gel Active ise %97 temizlenmiş ve arınmış bir cilt sağlarken aynı zamanda %32 sivilce karşıtı etki sunmuştur. Ayrıca Bioderma ürünleri NAOS tarafından geliştirilmiş patentli kompleks içeriklere sahiptir. IQVIA-PharmaTrend raporuna göre, Sensibio H2O Misel Su, Avrupa'da en çok satılan yüz temizleyici ürün olmuştur.

Bioderma Hangi Ülkenin?

Bioderma Fransa merkezli bir markadır.

Bioderma Satış Noktası

Daffne.com Bioderma markasının yetkili satış noktasıdır. Bioderma’nın tüm ürünleri Daffne.com’da avantajlı fiyatlar ve yetkili satıcı güvencesiyle satılır.

Bioderma Eczane Fiyatı

Bioderma ürünleri, eczanelerde de satılan dermokozmetik ürünlerdir. Daffne.com olarak, Bioderma markasının yetkili satıcısıyız ve Bioderma markasının online satışa özel desteği ile hazırlanan avantajlı kampanyalar sunuyoruz. Kampanyalarımızı kaçırmamak için üye panelimizden e-posta bildirim izninizi aktif hale getirebilirsiniz.

Bioderma Puan (Naos Puan)

Bioderma, NAOS Grubu markasıdır. NAOS, cilt sağlığını korumak ve restore etmek amacıyla inovasyon ve bilimsel araştırmalar yapan bir gruptur. NAOS puanı ise, Bioderma ürünlerinin üzerinde bulunan puan kodlarının NAOS Stars sistemine işlenerek biriktirilmesi ve yeterli puana erişildiğinde hediye ürün kazanılmasını sağlayan bir sadakat programıdır.

Bioderma Puan Nasıl Kullanılır?

Bioderma ürününün üzerinde (genelde arkasında) bulunan puan kodunu içeren kutucuğu nazikçe kazıyarak puan kodunu görebilirsiniz. Bu kodu NAOS Stars mobil uygulaması üzerinden QR kodunu okutarak veya NAOS Stars resmi sitesi üzerinden yazarak sisteme girebilir, böylece puan biriktirebilirsiniz.

Daffne.com ürün sayfasında aksi belirtilmedikçe Bioderma ürünlerinin üstünde puan kodları bulunmaktadır. Puan kodu bulunmayan ürünlerin sayfasında açıklama kısmında ürünün puan kodu bulunmadığı belirtilir. Ürünlerin puan koduna sahip olması veya olmaması ve bu puanların kullanım şartları tamamen NAOS inisiyatifindedir. Daffne.com puan kodu bulunma durumunu ve bu şartları değiştirme veya etkileme yetkisine sahip değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi